į pradžią turinys susisiekite  
MINERALINIŲ FASADŲ DAŽAI » TOPCOLOR Premium Fasada

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Premium Fasada

Labai atsparūs atmosferos ir šviesos poveikiui lateksiniai dažai išorės darbams su silikono priedais. Gerai dengia paviršių, neblunka.

Paskirtis.
Gyvenamųjų ir visuomeninių pastatų fasadinių paviršių dažymui. Tinka tinkuotiems ir betoniniams paviršiams, plytoms, bei kitokiems mineraliniams paviršiams.

Paviršiaus paruošimas.
Dažomas paviršius turi būti sausas, nuo jo reikia nuvalyti nešvarumus. Paviršiaus nelygumus užglaistykite smulkiagrūdžiu glaistu. Blizgius, anksčiau alkidiniais dažais dažytus paviršius pašiurkštinkite švitriniu popieriumi ir nuvalykite šlifavimo dulkes.

Naudojimas.
Dažai pilnai paruošti naudoti. Jeigu reikia, dažus galima atskiesti vandeniu (iki 10% tūrio). Prieš dažydami gerai išmaišykite. Dažyti esant aplinkos temperatūrai (+5 +30) ºC. Saugoti nuo šalčio!

Dažymo būdas: voleliu, teptuku ar purkštuvu.

Įrankių valymas: Išplaukite vandeniu. Išeiga. Vienu litru nudažoma 5-9 m2 dažant vieną kartą. Rekomenduojama dažyti paviršių 2 kartus.

Eksploatacija: Paviršiaus plėvelė įgauna pilną tvirtumą ir ją galima plauti po 28 dienų.

Aplinkos ir darbo sauga: Nepilkite dažų į kanalizaciją, vandens telkinius ar dirvą. Naudokite odos ir akių apsaugos priemones. Patekus į akis, nedelsiant nuplaukite dideliu vandens kiekiu ir kreipkitės į gydytoją. Saugokite nuo vaikų!

 

Blizgumas Matiniai

Spalva Balta. Spalvinama įvairiais atspalviais pagal NCS sistemą

Dengiamumas 5-9 m2 dažant vieną kartą

Skiediklis Vanduo

Nekimba dulkės po 1 h. (22ºC 55 % RH)

Galima perdažyti po12 h. (22ºC 55 % RH)

Saugojimas Laikyti sandarioje taroje, tº >5 ºC

Išfasavimas 1 L, 3 L, 5 L, 10 L