į pradžią turinys susisiekite  
SIENŲ DAŽAI » Flügger Flutex PRO 7

 

 

 

 

Flutex Pro 7 naudojami vidaus darbams – sienoms gyvenamosiose patalpose, kur dažytas paviršius mažai apsaugotas nuo sutepimo, dėvėjimo ir pažeidimo.

Flutex Pro 7 padengtas paviršius atsparus plovimui ir dėmių valymui. Jais gali būti dažomos dekoratyvinės sienų dangos, taip pat tinka nelygiai sugeriantiems paviršiams dažyti. Šie dažai suteikia paviršiui vientisą vaizdą su švelnia struktūra.

 

Dažomas paviršius turi būti švarus, sausas ir vientisas. Rekomenduojama prieš dažant naudoti gruntą Flügger Sealer. Nerekomenduojama naudoti kitų gamintojų giluminio grunto, nes tai gali neigiamai paveikti dažų sukibimą su paviršiumi. Dažoma teptuku, voleliu ar purškiant. Minimali darbo temperatūra purškiant 12‘C. Labai aukšta ar žema oro temperatūra ir/ar santykinė oro drėgmė dažymo ar dažų džiūvimo metu gali neigiamai paveikti dažo sluoksnio formavimąsį ir galutinį rezultatą.

 

SVARBU:

 

nudažytas paviršius pilnai susiformuoja per keturias savaites. Tuo laikotarpiu vengti paviršiaus valymo ar kito mechaninio poveikio.

 

Techniniai duomenys:


Tankis: 1,39 kg/litre
Blizgumas: 7, atlasinis
Išeiga: 8-10 kv.m/litru, priklausomai nuo paviršiaus įgeriamumo ir struktūros, nuo dažymo būdo
Džiūvimo laikas:
Sausas paliesti: 1 val.
Tarp sluoksnių: 6 val.
Pilnai išdžiūsta: Po kelių parų

Plaunamumas: 1 klasė, remiantis standartu EN 13300
Skiedimas: Neskiedžiamas
Laikymo sąlygos: Laikyti vėsioje patalpoje, sandariai uždarytą